logo

İstanbul Web Tasarım

responsive-web

Günümüz standartlarında modern, işlevsel, fonksiyonel, kullanıcı odaklı web tasarım hizmetini İstanbul ili içinde vermekteyiz. İstanbul’daki  kurumsal firmaların, kobilerin ve ufak çaplı işletmelerin ihtiyacına uygun İstanbul web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Webtalist Web Ajansı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

1. Web Tasarım 

Günümüzün standartlarında, hedef kitleye özel web tasarım güncel standartlarda (html5css3 ), mobil cihazlara uygun (Responsive) ve SEO yani arama motoru optimizasyonuna uygun kodlama hizmeti İstanbul için verilmektedir. İstanbul’daki  firmaların sektörüne ve müşteri yapısına uygun web tasarım hizmeti vermekteyiz.

2.Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İstanbul da hizmet verilen sitenin anahtar kelimelerinde  hedef kitlesinin rahat ulaşabilmesi için arama motoru optimizasyonu yani seo ile arama motorlarında  üst sıralara çıkarmak için hizmet verilmektedir.

3. Domain ve Hosting Hizmeti

İzmit’Müşterilerimizin Alan adı (Domain) ve Sunucu (Hosting) hizmetlerini gidermekteyiz.Şirketinizin bilgilerinin güvenilir bir şekilde saklanması ve düzenli olarak yedeklenmesi gerekmektedir. Herhangi bir veri kaybının önlenmesi için hosting hizmeti çok önemli bir yer tutmaktadır.Doğru hosting paketi ve gerekli optimizasyonla site açılış hızı hızlı olmalıdır. Bunun için Google page speed aracını kullanabilirsiniz. Sitenizin açılış hızı 3 sn üzerinde ise kullanıcıların %50’den fazlası daha site açılmadan sitenizi terk edecektir.

4. Marka Tanıtım Çalışması

Hizmet verilen sitenin tanıtımı için sosyal ağ çalışması, google adwordsfacebook ve diğer reklam kampanyaları hizmeti marka tanıtım çalışması altında sürdürülmektedir.

Referanslar  ve İletişim

Hizmet Anlayışımız

  • Müşterilerin ihtiyacına uygun ekonomik hizmet verilmesi.
  • Sunulan hizmetlerin kusursuz ve hatasız olması.
  • 7/24 Teknik Destek verilmesi.
  • Güvenilirkalitelimodern, hizmet anlayışı.
  • Kesintisiz domain ve hosting hizmeti. (Server açık kalma süresi %99)

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

happy-woman-walking-on-beach-PL6FA7H.jpg

SanFair Newsletter

The latest on what’s moving world – delivered straight to your inbox