Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarim

Günümüz standartlarında modern, işlevsel, fonksiyonel, kullanıcı odaklı Kocaeli Web Tasarım hizmeti sunmaktayız. İzmit’deki kurumsal firmaların, kobilerin ve ufak çaplı işletmelerin ihtiyacına uygun Kocaeli İzmit web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Verilen Hizmetler

1. Web Tasarım 

Günümüzün standartlarında, hedef kitleye özel web tasarım güncel standartlarda (html5css3 ), seo’ya uygun arama motoru optimizasyonuna uygun kodlama hizmeti Kocaeli’de verilmektedir. Kocaeli’deki  firmalara özgün, ihtiyaçlarını gideren web tasarım hizmeti sunmaktayız.

2.Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Kocaeli’deki hizmet verilen sitenin anahtar kelimelerinde  hedef kitlesinin rahat ulaşabilmesi için arama motoru optimizasyonu yani seo ile arama motorlarında  üst sıralara çıkarmak için hizmet verilmektedir.

3. Domain ve Hosting Hizmeti

İzmit’Müşterilerimizin Alan adı (Domain) ve Sunucu (Hosting) hizmetlerini gidermekteyiz.

4. Marka Tanıtım Çalışması

Hizmet verilen sitenin tanıtımı için sosyal ağ çalışması, google adwordsfacebook ve diğer reklam kampanyaları hizmeti marka tanıtım çalışması altında sürdürülmektedir.

Referanslar

Hizmet Anlayışımız

  • Müşterilerin ihtiyacına uygun ekonomik hizmet verilmesi.
  • Sunulan hizmetlerin kusursuz ve hatasız olması.
  • 7/24 Teknik Destek verilmesi.
  • Güvenilirkalitelimodern, hizmet anlayışı.
  • Kesintisiz domain ve hosting hizmeti. (Server açık kalma süresi %99)

Webtalist

Webtalist olarak en kaliteli teknoloji haberlerini, ürün incelemelerini, en güncel teknolojik gelişmeleri ve sosyal medya ve girişimleri sizlere iletiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir