2020 Yılının Ücretsiz En İyi 15 Android Uygulaması

En çok kullanılan mobil işletim sistemi Android için mutlaka yüklemeniz gerekli ücretsiz 15 uygulamayı sizler 2020 yılı için de derledik. Google Play Store’da şu anda 2.908.367 uygulama bulunmakta ve her geçen gün uygulama sayısı artmaktadır. Bu uygulamaların %95’i ücretsizdir. Bu kadar uygulama arasında istediğiniz kaliteli uygulamayı bulmak kumsalda bir kum tanesini aramak gibidir.

En Güzel WhatsApp Durum Sözleri 2020

2019 yılının en güzel, etkileyici kısa dini duygusal komik İngilizce WhatsApp durum sözlerini liste haline getirdik. WhatsApp mesajlaşma uygulamasında durum sözlerine ne yazacağım sorusuna son veriyoruz.

En İyi WhatsApp Grup İsimleri Komik Aile Arkadaş

En iyi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp çoğumuz için sadece bir mesajlaşma uygulamasından çok yaşam tarzı olmuştur. Yaşlısından gencine yediden yetmişine herkesin kullandığı bu mesajlaşma uygulaması çoklu kişi mesajlaşması için gruplar en ideal yöntem olmuştur. WhatsApp grup isimleri Türk mizahının da buluşması ile çok güzel komik Whatsapp grup isimleri ortaya çıkarmıştır.

En İyi 12 Mobil Mesajlaşma Uygulaması

Teknolojinin çok hızlı geliştiği bu devirde sayısız mesajlaşma uygulaması bulunmaktadır. Ücretsiz olan mesajlaşma uygulamaları Wi-Fi veya mobil internetiniz üzerinden kullanılmaktadır.  Operatörlere bağlı kısa mesajların yani SMS’in öldüğü bu devirde mesajlaşma uygulamaları SMS’in yerini almaktadır. Mesajlaşma uygulamaları genel olarak sohbet amaçlı olup ücretsiz sesli arama ve fotoğraf video dosya paylaşımı için de kullanılmaktadır. Mesajlaşma uygulamaları mobil işletim […]