108 MP Beşli Kameralı Xiaomi Mi Note 10 İncelemesi

Xiaomi Mi Note 10

Xiaomi firması son derece yüksek donanımlı ürünleri çılgın fiyatlara piyasaya sürmeyi amaçlayan bir teknoloji firmasıdır. Xiaomi Mi Note 10 modeli ile yüksek özellikli rekabetçi bir akıllı telefon piyasaya sürmüştür. Akıllı telefon firması tüm ürünlerinde maksimum %5 kar marjı sözü vererek kullanıcılarına fiyat performans bakımından en iyi ürünleri sunmayı hedeflemektedir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro İncelemesi 64 MP Kamera

Redmi Note 8 Pro

Xiaomi uygun fiyatlı telefon modellerinden olan Redmi Note 8 Pro 8 serisi tasarımına benzer 4 kamera ve yeni bir yonga seti ile piyasaya sürülmüştür. Redmi Note 8 teknik özellikleri kağıt üzerinde iyi duruyor fakat gerçekte nasıl olduğunu incelememizde bulabilirsiniz.

Xiaomi Mi 9 İncelemesi Makul Fiyatlı Amiral Gemisi

Xiaomi Mi 9 modeli dünya çapındaki yeni kullanıcıları yakalamak için şirketin en son amiral gemisi telefonunu temsil ediyor. Xiaomi  en son çıkardığı uygun fiyatlı ama harika donanımlı telefonlar ile Batı dünyasında kalıcı olmaya çalışıyor.

Xiaomi Mi 8 Pro Detaylı İnceleme

Xiaomi Mi 8 Pro

Sizlere bu yazımızda  şeffaf tasarımıyla öne çıkan Xiaomi Mi 8 Pro akıllı telefonunu inceleyeceğiz. Xiaomi firması çoğu batı ülkesinde resmi distribütör satışı olmamasına rağmen dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olmuştur. Çinli şirket, birçok yerde resmi olarak satışı bulunmasa bile, Avrupa ve Türkiye’de tutkulu bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro İncelemesi

Xiaomi için 2017 yılı çok güzel geçti.Hindistan’da şubat ayında gerçekleştirilen bir etkinlikte Xiaomi Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro orta düzey iki telefonunu tanıttı. 2017 yılında Fortune Global 500 listesine giren Xiomia satışlarında 100 milyar RMB rakamını geçmiştir.