Samsung Galaxy S20 Detaylı İnceleme

Samsung Galaxy S20

Samsung bu sene 3 amiral gemisi Galaxy S20 modeli tanıttı. Birçok insan için S20 serisi ilk 5G telefonu olacaktır. Rakipleri gibi S20’nin arkasında devasa kamera modülü 64 MP kamera 3x Optik Zoom ve 30X dijital zoom ile geliyor.

Samsung Galaxy A70 İncelemesi Daha Büyük Daha İyi

Samsung Galaxy A70 İncelemesi

Samsung Galaxy A70 orta seviye akıllı telefonlarda rekabet etmek ve liderliği almak için üretilmiş olan A serisinin çıtasını oldukça yükseltmektedir. Çinli telefon üreticileri A40 ve A50’nin neler yapabileceğini görmüşken Galaxy A70 ile oldukça tehdit altındadır. Samsung’un A serisi telefonları S serisinden sonra en kalitelisidir.

Samsung Galaxy M30s Detaylı İnceleme

Bu yılın başında Samsung M serisi ile orta segment akıllı telefon dünyasına yeni bir hayat getirdi. orta segmentte gün geçmiyor ki yeni bir model çıkarıyor. Samsung Galaxy A10 ile başlayan M serisi Samsung Galaxy M30s ile devam ettiriyor. Samsung M serisi ile iyi satış rakamlarına ulaşan şirket orta segmentte lider firma olmak isterken rakipleri Xiaomi, Huawei, […]

Samsung Galaxy M40 Detaylı İncelemesi

Samsung M serisi ile orta segment akıllı telefon piyasasında hedefini dahada ileri taşımak istiyor. Samsung Galaxy M40 modeli ile fiyat performans telefonları üretimine hız vermeden devam ediyor. Daha önce tanıttığımız Samsung Galaxy M20 modeli ile piyasaya ciddi yer edinen Samsung, M40 modeliyle orta segment akıllı telefon pazarını Xiaomi ve Huawei egemenliğine son vermek istiyor. Haydi […]

Samsung Galaxy S10e Detaylı İncelemesi

Bu yazımızda Samsung’un bütçe dostu amiral gemisi telefonu Galaxy S10e modelini inceleyeceğim. Samsung Galaxy S10e 5.8 inç ekranı, düşük fiyatı, ekrana gömülü kamerası orjinal tasarımı ile S serisinin en iyi telefonu diyebilirim.

Samsung Galaxy M20 İncelemesi

Samsung Galaxy M20

Samsung yeni çıkardığı Galaxy M20 modeli ile Xiaomi ve Huawei şirketlerinin orta segment telefonlarına rakip olabilecek bir akıllı telefon çıkardı. Samsung Galaxy M20 ile daha genç bir kitleye hitap etmek için tasarlanmış duruyor. Samsung orta düzey telefon segmentini geri kazanmak için geç kaldığını düşünüyor musunuz? Haydi Galaxy M20 incelememize geçelim. 

Samsung Galaxy S9 Detaylı İnceleme

Samsung bu yılın amiral gemisi telefonu Galaxy S9’u piyasaya sürdü. Samsung Galaxy S9 geçen sene çıkan başarılı telefonu S8’in tasarım olarak aynı çizgiyi sürdürmeyi devam ettirdi. Galaxy S8 gayet başarılı bir cihazdı. Samsung Galaxy S9 ile tasarım ile uğraşmak yerine akıllı telefonu daha hızlı, daha sağlam ve daha kullanışlı hale getirmek için uğraş vermiş.