En İyi 10 Ücretsiz YouTube Video İndirme Web Sitesi

İnternetten YouTube, Vimeo gibi video izleme sitelerinden binlerce kez video izliyoruz. İzlediğimiz bu videoları YouTube’dan indirmek artık çok basit. İzlediğiniz bu YouTube videolarını ileride tekrar izlemek üzere ücretsiz olarak indirebileceğiniz web sitelerinizi sizleri için liste haline getirdik.

YouTube’dan video izliyorum fakat bunun için çok uğraşmak istemiyorum ve sadece URL ile indirmek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sitelerden sadece video değil YouTube’dan türünü seçerek hem video hem müzik MP4 3GP M4A MP3 dosya formatlarında indirebilirsiniz.

Bu dosyaları indirirken mobil cihazınızda yada Pc’nizde yeriniz var mı kontrol etmenizde fayda var. 4K formatında bir video çok büyük yer kaplamaktadır.

Ayrıca indirdiğiniz video ve müzikler telif hakkı ile korunuyorsa yasal olarak sıkıntıya düşmemek adına dikkatli olmanızda fayda var. Webtalist olarak kesinlikle ücretsiz içerik için bu web siteleri paylaşıyoruz. Lütfen lisanslı içerikleri indirmeyiniz. 

Bu web sitelerin Video Müzik indirmeyi desteklediği kaynaklar 

 • YouTube
 • Vimeo
 • Instagram
 • TikTok
 • Dailymotion
 • Twitter
 • Facebook
 • TED
 • Twitch
 • Vk
 • Tumblr
 • Soundcloud
 • ve daha binlercesi

En İyi 10 Ücretsiz Video İndirme Web Sitesi

1. AmoyShare Free Video Finder

AmoyShare Free Video Finder (FVF)% 100 reklamsız bir internetten video müzik indiricisidir. YouTube, Twitter, Vimeo, Instagram gibi en popüler sosyal ağlar dahil olmak üzere 1000’den fazla siteden video ve müzik indirebilirsinizYouTube’dan video indirmek için kayıt olmanıza gerek yoktur. AnyVid adlı bir masaüstü uygulaması ilede videolarınızı indirebilirsiniz.

AmoyShare FVF indirme ve dönüştürme işlemlerini sizin için kolaylaştırır. İlk olarak, YouTube videosunun URL’sini yapıştırarak veya herhangi bir anahtar kelime girerek arama yapabilirsiniz. Sonra arama sonucundaki dosyaları video veya ses olarak indirebilirsiniz. Üçüncü olarak, tek seferde tam bir oynatma listesi de indirebilirsiniz.

2. GenYouTube

 

GenYouTube çevrimiçi video müzik indirme web sitesidir. YouTube, Vevo gibi web sitelerin URL linklerini arama yerine yapıştırarak kayıt olmadan 55 farklı formattan indirebilirsiniz.

Çok basit bir indirme metodu vardır. ttps://www.youtube.com/watch?v=z0A3hvfpN-0 linkinin başına gen ekleyerek https://www.genyoutube.com/watch?v=KwGZ30_QCDU rahatlıkla indirebilirsiniz.

3. Y2mate

Y2mate online video ve müzik indirme web sitesidir. Tüm tarayıcılara uyumlu site anlık olarak ihtiyacınıza göre dosyaları ses veya video olarak indirebilirsiniz. Ayrıcı online bir dönüştürücüye sahiptir.

Y2mate ile YouTube, Facebook, Dailymotion, Youku ve diğer sitelerden ücretsiz video ve müzik indirmenize izin verir. Anahtar kelime girerek veya videonun URL’sini yapıştırarak videoyu arama yapabilir ve indirebilirsiniz. https://www.youtube.com >>> ttps://www.youtubepp.com ekleyerek dilediğiniz videoyu rahatlıkla indirebilirsiniz.

4. Savefrom

Savefrom sitesinde doğrudan tarayıcı aracılığı ile YouTube veya diğer video sitelerinden müzik veya mp3 indirebilirsiniz. Linki direk olarak yapıştırarak enter tuşuna basarak videoları 4k full hd olarak indirebilirsiniz.

Ayrıca bu siteden chrome eklentisini yüklerseniz Youtube videolarını izlerken indir tuşu çıkacaktır. Ona tıklayarak rahatlık istediğiniz içeriği indirebilirsiniz.

5. CatchVideo

Download videos here kısmına YouTube, Facebook, Vimeo, Daily Motion gibi video sosyal ağ sitelerinin linklerini ekleyerek Catch tuşuna tıklamanız yeterlidir. Böylece istediğiniz videoyu istediğiniz kalitede indirebileceksiniz.

6. AceThinker 

Acethinker

AceThinker ücretsiz video indirme sitesidir. Ancak anahtar kelime girerek video aratmanızı izin vermez sadece video sitelerinin URL’lerini girerek indirmenize izin verir. Pro versiyonunda Ayrıca Windows ve Mac sürümleri için programı bulunmaktadır.

YouTube, Vimeo, Dailymotion, Vevo, Metacafe, LiveLeak, MyVideo ve Facebook gibi sitelerden ücretsiz FullHD içerik indirmenize izin verir.

7. BitDownloader Video İndirme Sitesi

BitDownloader ile YouTube, Facebook ve Instagram dahil olmak üzere birçok farklı web sitelerinden (2131 web site) videoları kolayca ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Video indirme sitesi herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanımı tamamen ücretsizdir ve herhangi bir ekstra yazılım indirmenizi veya bir hesaba kayıt olmanızı gerektirmez.

8. 9xbuddy

9Xbuddy binlerce farklı siteden ücretsiz bir şekilde video indireceğiniz hızlı ve kolay bir video indirme sitesidir. 9xbuddy ücretsiz kullanımı kolay fakat reklam içermektedir. Ayrıca ücretsiz bir android uygulaması bulunmaktadır. 9xBuddy ile hem video hem müzik indirebilirsiniz. Mp3 mp4 birçok farklı dosya uzantısını desteklemektedir.

9. YouTubemp4

Youtubemp4 diğer tanıttığımız siteler gibi ücretsiz video indirme sitesidir. Türkçe desteği olan sitenin çok basit bir arayüzü bulunmaktadır. Adı üstüne YouTube videosunu bağlantısını yapıştırarak Youtube videolarını MP4, WEBM ve M4A formatlarında indirmeye başlayın.

10. SConverter

SConverter Youtube, Twitter, Instagram gibi sitelerden video formatlarını MP4, 3GP, WEBM, MP3 olarak yüksek hızda ücretsiz Youtube videoları indirmenize izin verir.

Son Yazılar

Bir Yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir