En İyi 5 Android Başlatıcı Launcher Uygulamaları

Android başlatıcı uygulamaları iyi bir Android deneyimi için vazgeçilmez unsurlardan birisidir. Mevcut telefonunuzun arayüz tasarımını, akıcılığını, logolarını beğenmiyorsanız bunların tamamını değiştirmeniz verdiğimiz listedeki Android Launcher uygulamalarını indirmeniz yeterlidir. 

Android en sevilen yanlarından birisi size tasarım özgürlüğü vermesidir. iPhone’da jail breaksiz tasarım değiştirmeniz imkansızdır. Sizi tek tasarıma mahkum etmektedir. Beğenmediğiniz logoları ve menüleri ancak güncelleme olduğunda değiştiğini göreceksiniz.

Launcherlar sadece tasarımı değil, arayüzü değiştirerek akıllı telefonunuzu daha hızlı bir hale getirir. Daha hızlı rehbere ulaşmanızı, daha hızlı arama yapmanızı sağlar. 

1. Action Launcher

Materyal Tasarım fışkıran daha güçlü ve esnek bir başlatıcı mı arıyorsunuz? Action Launcher imdada yetişiyor! Action Launcher ana ekranınızı çabucak seveceğiniz, renkli, kişiselleştirilebilir ve hızlı bir uygulama ile değiştiriyor. Ücretsiz olarak deneyin!

Öne çıkan özellikler:
• Quicktheme: Duvar kağıdınızda ki renkler otomatik olarak ana ekranınızdaki nesneleri renklendirdikçe büyülenin!
• Quickbar: Ekranınızın üstündeki Google arama çubuğunu kendi seçeceğiniz kısayollar ve uygulamalar ile kişiselleştirin!
• Cover’lar: Geleneksel klasörlere yenilikçi bir yaklaşım. Bir Cover’a dokunmak bir uygulamayı açar, Cover’ı kaydırmak ise kişiselleştirdiğiniz gizli bir klasörü açar.
• Shutter’lar: Bir uygulamanın widget’ını ortaya çıkarmak için bir kısayolu kaydırın. Örneğin gelen kutunuzu veya Facebook haber kaynağınızı uygulamayı açmadan önizlemenizi sağlar.
• Quickdrawer: Tüm uygulamalarınızın A’dan Z’ye listesi. Tabii ki her zaman görmek istemediğiniz uygulamaları gizleyebilirsiniz.
• Simge paketleri kullan, simgeleri ölçeklendir, uygulama simgelerini değiştir, uygulamaları yeniden adlandır ve daha fazlasını yap.
• Telefon, fablet ve tablet destekler.

Action Launcher
Action Launcher
Developer: Action Launcher
Price: Free

2. Microsoft Launcher

Microsoft Launcher ile cihazınızı kişiselleştirerek duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ve daha fazlasıyla stilinize uygun hale getirebilirsiniz. Microsoft hesabıyla ya da iş veya okul hesabıyla, kişiselleştirilmiş akışınızda takviminize, belgelerinize ve son etkinliklerinize erişebilirsiniz. Hatta fotoğrafları, belgeleri ve web sayfalarını Windows bilgisayarınızda açarak tüm cihazlarınızda üretken bir şekilde çalışabilirsiniz.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

3. Evie Launcher

Tasarım olarak çok farklı ve minimal yapısı olan bu başlatıcı uygulaması ücretsizdir. Evie Launcher farklı tasarımıyla fark yaratıyor, hızı ve akıcılığıyla kullanıcılarını memnun ediyor.

Evie Launcher
Evie Launcher
Developer: Evie Labs Inc.
Price: Free

4. Nova Launcher

En popüler launcher uygulamalarından biri olan Nova Launcher modern bir Android başlatıcısıdır. Binlerce ikon temasına sahiptir. Telefonun kendinde olmayan scrool efektlerine sahiptir. Renk kontrolü, dock seçeneği, onlarca widget seçeneğine sahiptir.

Nova Launcher
Nova Launcher
Developer: Nova Launcher
Price: Free

5. Smart Launcher 3

Smart Launcher 3 ile cihazınızı hızlandırın. Bu yenilikçi başlatıcı Androidinizi daha anlaşılır ve iyi organize eder. Neden yirmi milyondan fazla kişi tarafından indirildiğini öğrenin.
Smart Launcher 3 Play Store’daki herhangi bir diğer başlatıcıdan tamamen farklıdır. AOSP başlatıcısına dayalı değildir.

– Düşük kaynak gereksinimleri, RAM ve pil tasarrufu
– Materyal tasarım
– Sık kullandıgınız uygulamalara çabucak erişim
– İkinci bir uygulamayı başlatmak için simge üzerinde Çift dokunma
– Uygulama listeniz kategorilere göre otomatik olarak sıralanır
– Uygulamalar, kişiler ve web’de hızlıca aramak için arama çubuğu
– Ana ekranda Bildirimler
– Çift dokunarak ya da sadece cihazınızı düz bir yüzeye bırakarak ekranı kapatma
– Bildirimlerle Bütünleşik kilit ekranı

Smart Launcher 6
Smart Launcher 6
Developer: Smart Launcher Team
Price: Free

Son Yazılar

Bir Yanıt

  1. Arayüzlerin hız performansı ve kullanım kolaylığı sunması çok önemli. Güzel bir tavsiye seti hazırlanmış. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir