Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?

Instagram Kullanıcı Adı

Instagrama ilk kayıt olurken çoğu zaman kullanıcılar bir kullanıcı adı ile kayıt olur. Kullanıcı adınızı istediğiniz zaman basit bir profil düzenleme ile kolayca kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Instagram sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşım sitesidir. Instagramı günlük aktif 500 milyondan fazla kişi aylık ise 1 milyardan fazla kişi kullanmaktadır. Günlük 4.2 milyar beğeni sayısı bulunmaktadır. Böyle büyük bir sosyal medya çoğu kişi ve işyeri için çok büyük önem arz etmektedir.

Akılda kalıcı olmak için birinin sizi bulması gerektiğinde akılda kalıcı bir instagram kullanıcı adı gerekmektedir. Instagram kullanıcı adını beğenmiyor ve değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları yaparak kolayca değiştirebilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Adı Değiştirme [Nasıl Yapılır?]

  • Instagram mobil uygulamanızı açınız.
  • Kendi profilinize geliniz ve profili düzenle kısmına tıklayınız.

instagram kullanıcı adı

  • Profili düzenle tıkladıktan sonra Kullanıcı Adı kısmını dilediğiniz gibi değiştirip Bitti tuşuna tıklamanız yeterlidir.

Instagram kullanıcı adınızı değiştirmek profilinizdeki fotoğraflara, videolara, hikayelerinizde bir değişime uğratmaz. Sadece kullanıcı adınız değişmiş olacaktır. İstediğiniz dilediğiniz kadar kullanıcı adı değiştirebilirsiniz.

Sizi takip edenler için akılda kalıcı, kolay ezberlenebilen bir kullanıcı adı seçmenizde fayda vardır. Sizi bulmak isteyenler kullanıcı adınızdan bulacaktır.

 

Son Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir