2020 Yılının En İyi 10 Ücretsiz iOS Oyunu

En iyi ios oyunları

iOS mobil işletim sahibine sahip iPhone, iPad cihazlarınızda hem ücretsiz hem iyi oyunları bulmak milyonlarca oyunu içeren App Store’da oldukça zor olmaktadır.Geçen seneki gibi 2020 yılı içinde listemizi oluştururken kendi oyun kategorisinde en son çıkan en kaliteli oyunları tercih ettik.

2019 Yılının En İyi 10 Ücretsiz Android Oyunu

Hem ücretsiz hem de çok kaliteli android oyunları listemizi geçen sene olduğu gibi 2019 yılı içinde en iyi 10 ücretsiz android oyununu sizleri için derledik. Listemizde çok bilinir oyunlar olduğu gibi bilinmeyen çok kaliteli android oyunlar bulunmaktadır. Android oyunları daha doğrusu mobil oyunlar artık PC ve diğer platformları aratmayacak düzeye ulaşmıştır.  Google Play Store’dan indirebileceğiniz […]

2019 Yılının En İyi 10 Oyunu

2019 yılında bizi heyecanlandıran en iyi oyunları sizler için derledik. Post-Apokaliptik dünyalardan bilimkurgu içeriklerden garip yabancı dünyalara kadar en zor eleştirmenleri bile mutlu edecek en iyi oyunlarının en iyi 10 tanesini sizler için derledik. Yeni yıldaki oyunlar inanılmaz grafikleri ve devasa dünyasıyla biz oyuncuları çok heyecanlandırmaktadır. 

2018 Yılının En İyi 10 Ücretsiz Android Oyunu

Android oyunları her geçen gün daha da gelişmektedir. Hem ücretsiz hem de kaliteli android oyunu bulmak zor oluyor. Çoğu ücretsiz oyunlar aslında freemium olmaktadır. Özelikle strateji oyunlarında seviye atlamak için beklemek istemeyen oyunculara oyun yapımcıları ücretli hızlandırma içerikleri satmaktadır.