İstanbul Araç Kiralama

İstanbul dünyada birçok insan tarafından bilinen bir metropoldür. Hal böyle olunca meşhut İstanbul trafiğini bilmeyen yoktur. Toplu ulaşımın zaman zaman aksadığı İstanbul’da vatandaşlar yeri geldiğinde gitmek istedikleri yere hızlı bir şekilde ve tam zamanında ulaşmak için araba kiralayabiliyorlar. İstanbul’da yüzlerce araba kiralama ofisleri bulunmaktadır. Neredeyse her semtte hatta her mahallede bu ofisleri bulabilirsiniz. Fakat bu ofislerin çok olması hepsinin kaliteli hizmet veriyor anlamına gelmiyor maalesef. En iyisini bulmak için detaylıca araştırma yapmak veya tanıdıklara sormak gerekiyor. Ayrıca İstanbul kiralık araba araştırması yaparken arabaların kalitesini de göz ardı etmemek gerekiyor. Çünkü kiraladığınız arabaları teslim etmeden bir sorunla karşılaşmak istemezsiniz.

İstanbul Kiralık Araba Fiyatları

İstanbul’da araba kiralamak istiyorsanız, günlük olarak kiralamanız mümkündür. Ayrıca artık İstanbul kiralık araba hizmeti veren ofislerin çoğu aylık olarak araba kiralama hizmeti de vermektedir. Bu hizmetten genellikle arabaya uzun süre boyunca ihtiyacı olanlar yararlanıyor. Aylık araba kiralamanın bir avantajı da, günlük fiyata göre daha ucuz olmasıdır. Yani bir arabayı istiyorsanız, diyelim ki günlük fiyatı da 80 TL ise, siz bu arabayı aylık kiralarken aylık ücreti tek seferde ödüyorsunuz fakat bu sefer günlük fiyatı 70 TL’ye gelmiş oluyor. Bu sayede büyük oranlarda tasarruf edebiliyorsunuz.

Şunu da bilmekte fayda var, arabayı kiraladığınız zaman teslim zamanı geldiğinde arabayı ilk aldığınız zamanda benzin deposu ne kadar doluysa, sizin de depoyu o kadar doldurmanız gerekiyor. Bu tüm İstanbul kiralık araba hizmeti veren ofisler için ayındır. Hatta Türkiye’nin her yerine hizmet veren araba kiralama ofisleri için böyle bir kural söz konusudur. Aynı zamanda kiraladığınız arabalarda bir çip bulunmaktadır. Bu çipler sayesinde araba kiralama ofisleri GPS sensörleri sayesinde konumunuzu gerektiğinde takip etmektedirler.

Günlük Araç Kiralama Fiyatları

Günlük araç fiyatları çoğu araba kiralama ofislerinde aşağı yukarı aynıdır. Fakat kiralama fiyatları arabaların marka ve modellerine göre değişkenlik göstermektedirler. Eğer daha kaliteli arabalar kiralamak istiyorsanız, ödediğiniz ücret de arabanın kalitesine orantılı olarak artmaktadır.

Sizlerde İstanbul’da ucuza araba kiralamak istiyorsanız Rentiva tercih edebilirsiniz.

Son Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir