Mobil PUBG Rules of Survival İndir

Ortalığı kasıp kavuran PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyununu çoğu kullanıcı mobilde de oynamak istiyor. PUBG oyununun mobil benzeri olan Rules of Survivor, PUBG gibi büyük başarı elde edecek gibi duruyor. 

Rules of Survival dünya üzerinde 100 milyondan fazla kişi tarafından oynanmaktadır. FPS tarzındaki oyunda oyuncular belirli bir rotada uçan uçaktan bir adaya paraşütle atlıyorsunuz. Atladığınız 8×8 km alana sahip bir adada teçhizatsız, silahsız bir şekilde oyuna başlıyorsunuz. 300 kişiye kadar oyuncu aynı adada oynayabilmektedir. 20 dakika boyunca sürekli küçülen adada teçhizat ve silah toplayarak diğer oyuncaları öldürmeye uğraşıyorsunuz. Oyuncular tek bir kişi kalasıya kadar birbirleri ile savaşmak zorundadırlar.

Oyunda cinsiyeti ve kıyafeti seçtikten sonra her oyuncu adada belirli bir yere paraşütle indikten sonra özgür olacaktır. Dileyen istediği yere iniş yapabilmektedir. Genelde evlerin bulunduğu yere inen oyuncular, evlerden kask, zırh, mermi kıyafet, silah gibi ekipmanlar toplamalısınız. Toplama işlemini rakiplerden önce yapmalısınız ki ilk o sizi öldürmesin. Sürekli tetikte olmanız gereken oyunda, ada etrafında sürekli daralan bir çember bulunmaktadır. Bunun dışında kalırsanız ölüyorsunuz. Bundaki amaç rakiplerin birbirini daha kolay bulması ve oyundaki sıkıcılığı azaltmaktadır. Bir yerden bir yere gitmek için sadece yürümek ve koşmak gerekmiyor.  Oyun içinde tekne, araba, motosiklet gibi kullanacağınız araçlar bulunmaktadır. Oyunu mümkün olduğunca çok rakip öldürerek tamamlamalısınız. Ne kadar çok öldürürseniz o kadar çok oyun parası kazanıyorsunuz. Bununla da oyun içi geliştirmeler alabiliyorsunuz.

Ben oyunu grafiklerini ve oynanışını çok sevdim, sizlere de Rules of Survival mobil oyununu şiddetle tavsiye ediyorum. Ufak tefek hatalar olsa da oyun çok zevkli. Sizlere de bu muhteşem oyunu indirmenizi tavsiye ederim.

Google Play  

RULES OF SURVIVAL
RULES OF SURVIVAL
Developer: NetEase Games
Price: Free

App Store 

‎Rules of Survival
‎Rules of Survival
Developer: NetEase Games
Price: Free+

Son Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir