Web Sitenizi Mobil Cihazlarda Test Edin

mobil-uyum

Web siteniz responsive yani mobil cihazlara uygun olup olmadığı test etmek için size harika ücretsiz bir site sunacağım. Artan mobil cihaz kullanıma bağlı olarak yapacağım web tasarımların bu mobil cihazlarda sorunsuz olarak çalışması çok büyük bir önem taşımaktadır. Hem ziyaretçi açısından hem de SEO açısından responsive web tasarım önemli bir yer teşkil etmektedir. 

Yukarıda kendi web sitemin ekran görüntülerini sizinle paylaştım. Sizde rahatlıkla kendi sitenizin mobil ve diğer cihazlarda nasıl göründüğünü aşağıdaki site yardımıyla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sitede apple ürünlerinin test cihazları olarak test etmiş , farklı browserlarda farklı sonuçlar alınacağını da göz önünde bulundurmanızda fayda görüyorum.

Anasayfa : http://ami.responsivedesign.is/

 

Webtalist

Webtalist olarak en kaliteli teknoloji haberlerini, ürün incelemelerini, en güncel teknolojik gelişmeleri ve sosyal medya ve girişimleri sizlere iletiyoruz.

One Reply to “Web Sitenizi Mobil Cihazlarda Test Edin”

  1. son zamanlarda mobil kullanıcılarında sayısı oldukça fazla. sadece bilgisayarlar için değil mobil teknolojiler için de geliştirmeler yapmak lazım haklısın admin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir