Instagram Hikayesi Nasıl İndirilir? iOS, Android ve PC

Başkasına ait Instagram hikayesini iOS Android ve masaüstü platformları için adım adım nasıl indirilir anlatacağım. Instagram hikayeleri fotoğraf veya video şeklinde yüklenebilen arkadaşlarınız ve takipçileriniz görüntüleyebildiği bir özelliktir. Instagram hikayeleri kalıcı olarak değil sadece 24 saat süren ve bu süre sonunda  sonsuza dek silinen geçici süreli bir özelliktir.

Instagram hikayeleri Snapchat’in çok benzer özelliği şeklinde başladı ve günlük 500 milyondan fazla instagram hikayesi paylaşılmaktadır. Instagram en popüler sosyal ağlardan biridir. Instagram her ay 1 milyar kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Instgram kullanıcıları günlük ortalama 28 dakika uygulamada harcamaktadır.

Arkadaşlarınızın veya takip etmediğiniz açık bir profilin Instagram hikayesini kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunu kolayca ekran görüntüsü alarak yapabilirsiniz fakat kullanıcı adı ve instagram uygulamasını görmek istemiyorsanız fotoğrafın üzerinde parmağınızı basılı tutmanız gerekmektedir. Ancak bu yöntem videolarda işe yaramamaktadır. iOS ve Android cihazlarda uygulama yükleyerek bu sorunu çözebileceksiniz.

Instagram Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Instagram Hikayesi İndirme iOS Uygulaması

instagram reshare hikaye

iPhone, iPad gibi mobil cihazlarda instagram ReShare Story for Instagram uygulamasını mobil cihazınıza indirin. Uygulama oldukça basittir. Uygulama aracılığıyla instagram hesabınızla giriş yapınız. Sonra fotoğraf kitaplığınıza ulaşmasına izin verin ve ardından bir kullanıcı adı arayınız. Bu uygulama sayesinde anonim olarak istediğiniz kişinin hikayesini izleyebilir ve o kişide sizin izlediğinizi fark etmeyecektir. İstediğiniz kişinin Instagram hikayesindeki video veya fotoğrafları tek tuşla kaydedebilirsiniz.

Birden fazla hesap ekleyebilir ve başkalarının hikayelerini repost yapabilirsiniz. Böylece yüzlerce hikaye ekleyerek daha fazla takipçi ve beğeni alacaksınız.

Android Instagram Hikayesi İndirme

Story Saver instagram hikaye indirme uygulaması

Android cihazlarınıza Google Play Uygulama Merkezinden ücretsiz olan Story Saver uygulamasını kurmanız yeterli olacaktır.  iOS mobil cihazındaki ReShare Story uygulamasındaki instagram hesabınızla giriş yapınız. Story Saver ana sayfasında takipçilerinizin gönderdiği tüm instagram hikayelerini gösteri. Ayrıca uygulama ile diğer kullanıcıları arayabilirsiniz.

İstediğiniz fotoğraf veya videoyu seçin ardından KAYDET tuşuna basınız. Instagram hikayelerine bakarken Hikaye Kaydet klasöründe baktıklarınız gözükecektir.

PC Masaüstünde Instagram Hikayesi İndirme

Instagram artık tarayıcıdan da giriş yapabiliyorsunuz. Dilediğiniz kişinin fotoğraflarını sağa tıklayı incele diyerek kaynak kodundan fotoğraflara erişebilir ve indirebilirsiniz. Yada daha basit bir yöntemi StoryDownlader‘ı kullanmaktır. Arama kısmına kullanıcı adını aratarak istediğiniz instagram hikayesini indirebilirsiniz. Ayrıca Storiesig ve Weynstag sitelerinide kullanabilirsiniz.

instagram hikaye indir pc

 

Son Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir