Nireeka Akıllı Elektrikli Bisiklet

Nireeka-elektrikli-bisiklet

Nireeka karbon fiberden yapılmış, hafif, akıllı, elektrik motoruna sahip bir bisiklet markasıdır. Max Shojaie tarafından tasarlanan bu elektrikli bisiklet indiegogo kişisel kitlesel fonlama sitesinde kampanya başlatmıştır.

Elektrikli bisikletler genelde çok pahalı olmasıyla tanınmaktadır. 799$ satılan bu elektrikli bisiklet rakiplerine göre daha ucuz, karbon fiber yapısı sayesinde rakiplerine göre daha hafif ve daha dayanıklıdır. Karbon fiber alüminyuma göre %33 daha hafif ve 10 kat daha dayanıklıdır.

Nireeka elektrikli bisiklet 32 km/saat hıza ve tek şarkla 80 km yol kat edebilmektedir. Bu bisiklet elektrikli olmasının yanında akıllıdır da. Nireeka Android ve iOS uygulamasına sahiptir. Bu uygulama sayesinde ışık kontrolü, hız göstergesi şarj göstergesi, GPS, lokasyon, saat, sıcaklık gibi değerleri göstermektedir.

Kullanıcı ayrıca tam elektrikli sürüş, pedallı destek veya hiç yardım alma seçeneğiyle sürüş modlarını da değiştirebilir.

Elektrikli bisikletin bir harika özelliği de akılla saat ile kalp atış hızınızı ölçmektedir. Kalp atışınız çok hızlandığı zaman otomatik olarak pedala yardımcı olmak için elektrik motorunu devreye sokmaktadır.

Diğer özellikler arasında otomatik ışıklar, akıllı telefonlar için bir USB şarj cihazı, mobil telefon tutucu, hırsızlık önleme sistemi, yol bilgisayarı, kör nokta sensörü ve daha fazlası yer alıyor. Tüm bu özellikler 799$ fiyatdan başlamaktadır. Satın almak için

https://www.indiegogo.com/projects/nireeka-the-most-affordable-smart-ebike-bicycle

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

SanFair Daily

The latest on what’s moving world – delivered straight to your inbox

Webtalist

Webtalist

Webtalist olarak en kaliteli teknoloji haberlerini, ürün incelemelerini, en güncel teknolojik gelişmeleri ve sosyal medya ve girişimleri sizlere iletiyoruz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

happy-woman-walking-on-beach-PL6FA7H.jpg

SanFair Newsletter

The latest on what’s moving world – delivered straight to your inbox