Gelmiş Geçmiş En İyi 12 Uzay Filmi

en iyi uzay filmleri

İnsanoğlunun en büyük meraklarından biri olan uzayı konu alan filmleri incelediğimiz yazımıza hoş geldiniz. Bu konuya dahil olan beyazperde eserlerinde genellikle uzayın derinliklerindeki gizemleri çözmek, farklı türlerin varlıklarını keşfedebilmek, yaşam koşullarını değerlendirmek gibi türlü görevlerle uzaya seyahat eden ekiplerin veya uzaydan dünyayı keşfe gelen diğer türlerin konu edildiği söylemek mümkün. Çok ilgi gören bilim-kurgu, macera […]

Gelmiş Geçmiş En İyi 35 Aksiyon Filmi

En İyi Aksiyon Filmleri

Birbirinden harika aksiyona doyacağınız gelmiş geçmiş en iyi 35 aksiyon filmini sizler için liste haline getirdik. Listemizi IMDb puanlarına göre tüm zamanların en iyi aksiyon filmlerini sizler için sıraladık.

Tüm Zamanların En İyi 25 Romantik Komedi Filmi

En İyi Romantik Komedi Filmleri

Mutlaka izlemeniz gereken tüm zamanların en iyi ve en popüler romantik komedi filmlerini sizler için liste haline getirdim. Bu harika listeyi sevgilisi eşiyle beraber izlemek isteyen sinemaseverlerin beğeneceğini düşünüyorum.

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi 50 Yabancı Film

Mutlaka izlemeniz gereken son yılların en iyi ve en popüler yabancı filmlerini, en iyi 50 yabancı film konu başlığında liste haline getirdik. Bu şahane listeyi sinemaseverlerin çok beğeneceğini düşünüyorum.